Firma profil

Jacob Olsen

Jacob Olsen

Direktør

Salg og Marketing

jacob@zegotech.dk


+45 30 70 60 12

Henrik Brammer

Henrik Brammer

Partner

Teknisk afdeling

brammer@zegotech.dk


+45 30 91 15 13

 

Nicolai Hansen

Nicolai Hansen

Partner

Tekniker

nicolai@zegotech.dk


+45 60 70 65 69

 

Vagn Jacobsen

Vagn Jacobsen

Automat opfyldning

vagn@33yahoo.dk


+45 21 60 71 32

Greg Langford

Greg Langford

Manager of Import & Export

greg@zegotech.dk


+45 27 84 07 22

 

Gert Christensen

Gert Christensen

Værksted




Sales Director


John Klitte

Sales Director


Partner

john@zegotech.dk

+45 30 32 11 60

 

Service tekniker


Larry Themsen
 

Service tekniker
 

Over 25 års teknisk erfaring
 
 

+45 27840723

Værksted

 
 Ole Pallesen
 

 Værksted
 

 Over 35 års erfaring i
 Wittenborg automater.

 
 

 

     

Din indkøbskurv er tom!

Kundelogin
Opret konto
Nyhedsbrev
Anmeldelser
Qooler Drypbakke med afløb
Qooler Drypbakke med afløb

Drypbakkens afløb passer til 8mm eller 5/16" John Guest, alt... læs mere...

4 af 5 Stjerner!